Privataus asmens civilinės atsakomybės draudimas

Asmens civilinės atsakomybės draudimas – tai draudimo paslauga, skirta atlyginti fizinio asmens netyčia padarytus nuostolius tretiesiems asmenims.

 

Pernelyg aktyvūs mažamečiai vaikai, naminiai gynūnai ar net Jūsų bute (name) įvykusi vandentiekio avarija ar gaisras gali akimirksniu sujaukti ramų gyvenimo ritmą bei atnešti didelių finansių išlaidų. „DS20” rekomenduoja Jums draudimo apsaugą, kai dėl Jūsų ar su Jumis gyvenančio asmens, ar gyvnūno kaltės netyčia nukentėjo kitų žmonių turtas, sveikata ar gyvybė.

 

Nuo ko draudžiama?

 

 

Šiuo draudimu yra atlyginami nuostoliai, kuriuos tretiesiems asmenims padarote Jūs ar Jūsų šeimos nariai, ir kurių priežastis yra:

  • Kurio nors Jūsų šeimos nario netyčiniai veiksmai (sugadinimas, sudaužymas, sužalojimas, netinkama būsto eksploatacija)  kasdieninėje veikloje, pvz. būnant svečiuose, apsiperkant parduotuvėje ir pan., taip pat globojant ir prižiūrint mažamečius vaikus, sportuojant, važiuojant dviračiu ir kt.;
  • Jūsų valdomas gyvenamas arba negyvenamas nekilnojamasis turtas (galioja ne visose draudimo bendrovėse);
  • Jūsų veiksmai susiję su statybų, remonto, renovacijos darbais (galioja ne visose draudimo bendrovėse);
  • Jūsų vaikų iki 10-18 metų amžiaus tyčiniai veiksmai (vaikų, kurių civilinė atsakomybė draudžiama pagal sutartį, tarp draudimo bendrovių skiriasi);
  • Globojamų vaikų iki 14 - 16 metų amžiaus padaryta žala (galioja ne visose draudimo bendrovėse);
  • Jūsų naminių gyvūnų veiksmai ir t.t..

 

Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums palankiausias sąlygas...