KASKO

 

KASKO draudimas (casco) -  yra savanoriškas transporto priemonės draudimas, atlyginantis nuostolius, kurių patiriama dėl:

 

 

 

 • Avarijos - nepriklausomai nuo to, kas pripažintas kaltininku;
 • Nelaimingo atsitikimo, pavyzdžiui, gaisro – nesvarbu, ar automobilis sudegtų užsidegus garažui, ar dėl to kad  įvyktų trumpas jungimas paties automobilio elektros sistemoje.
 • Transporto priemonės vagystės ar apiplėšimo – kai tretieji asmenys pavagia ar apgadina auomobilį ar jo dalis;
 • Trečiųjų asmenų  nusikalstomos veiklos – net kai įvykio kaltininkas nenustatytas (pavyzdžiui, išeinate į kiemą ir randate apgadintą automobilį);
 • Stichinių nelaimių.

Kasko draudimas galioja Lietuvoje ir kitose užsienio šalyse pasirinktinai.

 

Paprastai KASKO draudimu draudžiami naujesni automobiliai. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad KASKO draudimas skirtingose draudimo bendrovėse gali skirtis (atsižvelgiant į šių bendrovių KASKO draudimo taisykles), todėl, prieš įsigyjant KASKO draudimą, verta pasidomėti ne tik kaina bet ir kokią draudimo apsaugą siūlo tam tikra draudimo bendovė bei kaip bus apskaičiuojamas nuostolis, įvykus draudiminiam įvykiui. Visą tai geriausia patikėti šias subtilybes išmanančiam neprilausomam draudimo brokeriui!

 

Dažnai kartu su KASKO draudimu įsigyjamos ir papildomos draudimo paslaugos:

 • Vairuotojo ir keleivių draudimas nuo nelaimingų atsitikimų – atlygina žalą automobilyje esantiems žmonėms, kurie nukentėjo autoįvykio metu (traumos, invalidumo ar mirties atvejais)
 • Papildomos įrangos draudimas – atlygina žalą, padarytą papildomai sumontuotai negamyklinei įrangai (pvz. brangūs ratlankiai, garso ar vaizdo aparatūra, kitos negamyklinės automobilio dalys ir įranga)
 • Automobilio nuomos draudimas – suteikia galimybę išsinuomuoti kitą automobilį, kol apdraustas apgadintas bus remontuojamas. Šita papildoma draudimo paslauga itin aktuali tiems asmenims, kurie dėl tam tikrų prižasčių negali likti be mašinos kad ir trumpą laiką.
 • Pagalbos kelyje draudimas – kompensuoja išlaidas, patirtas kelionės metu dėl suteiktos neatidėliotinos pagalbos kelyje sugedus automobiliui ar įvykus avarijai; automobilio saugojimo arba transportavimo iki savininko gyvenamosios vietos ar autoserviso išlaidas;  kelionės pratęsimo bei grįžimo atgal išlaidas; nakvynės, kol automobilis remontuojamas, išlaidas; atsarginių raktelių pristatymo išlaidas.

 

Kodėl verta rinktis KASKO?

 

Kasdieninė praktika rodo, kad net ir labiausiai patyręs bei drausmingas vairuotojas nėra apsaugotas nuo nelaimės. Autoįvykį gali sukelti miego trūkumas, nuovargis, slidus kelias ar netgi bendrakeleivių barnis. Tuomet, net ir dėl Jūsų kaltės įvykusios avarijos, Jūsų patirtus nuostolius kompensuos Kasko draudimas.

 

Pabrėžiame, kad Kasko draudimas nealygina nuostolių, kurių patyria tretieji asmenys dėl Jūsų kaltės įvykusio autoįvykio! Tai kompensuoja TPVCA draudimas.

 

Kasko draudimo poliusas padės Jums jaustis ramiau ir saugiau nes:

 • Yra galimybę draudimo įmoką mokėti dalimis be pabrangimo;
 • Nuostoliai bus atlygininti net nepranešus apie autoįvykį policijai (atsižvelgiant į draudimo taisykles);
 • Nuolatiniams klientams KASKO draudimu apsidrausti iki 20% pigiau;
 • Jums pageidajant padėsime greitai ir kokybiškai atlikti remonto darbus autoservisuose, su kuriais „DS 20“ yra sudariusi bendradarbiavimo sutartis;

Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums palankiausias sąlygas...